Juodo metalo tureklai

juodo-plieno-tureklai

Juodo metalo tureklai gaminami ir montuojami kvalifikuotų specialistų visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes jums išrinksime tinkamiausią sprendimą

Juodo metalo tureklai gaminami ir montuojami kvalifikuotų specialistų visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes jums išrinksime tinkamiausią sprendimą

Juodo metalo tureklai

Dažyto juodo metalo tureklai

Šiuolaikiniai metaliniai laiptų turėklai daugelyje atvejų pranoksta tradicinius akmeninius laiptų turėklus. Kaldinti turėklai ir meniniai profiliai visose erdvėse gali padėti realizuoti labiausiai originalias architektų ir dizainerių idėjas. Tuo pačiu metu, neprarandant meninės vertės, metalinių turėklų pagaminimas yra daug ekonomiškesnis ir turi žemesnę kainą, negu panašūs daiktai, pagaminti iš natūralaus akmens.
Metalinių laiptų turėklų gamybos galimybės leidžia šiuos turėklus sumontuoti bet kokio dydžio patalpose išnaudojant kiekvieną kvadratinį centimetrą Mes jums galime pasiūlyti nuo standartinių  turėklų naudojamų laiptinėse iki įvairių formų metalo baliustradų, meninių, kaldintų turėklų ir kitų metalo gaminių. Vykdome užsakymus tiek pagal individualius projektus, tiek pagal standartinius. Gaminame ir montuojame įvairių tipų metalo turėklus, turėklus laiptams esantiems patalpose, gatvėje,  balkonų turėklus, tvoras. Metaliniai turėklai, tiek kaldinti, tiek suvirinti puikiai tinka namų, kotedžų, biurų ir kitų įstaigų interjerams. Kaldinti turėklai ypatingai gražiai atrodo įkomponuojant augalinius ar kitus užsakovo pasirinktus motyvus. Pateikdami užklausą dėl šių turėklų, pateiksime pavyzdžių, o mūsų darbuotojas nuvyks į objektą ir aptars visus rūpimus klausimus prieš pateikiant užsakymą.
Įrenginėjant turėklus gatvėse, prie pastatų, yra naudojama speciali montavimo technologija, kai specialūs elementai neleidžia vandalams kokių nors būdu pakenkti turėklams. Montuojant turėklus, reikalui esant išbetonuosime paviršių, pagal užsakymą pagaminsime specialias tvoreles stogams, balkonams ar kitas pagal užsakovo poreikį ir užsakovo pateiktus brėžinius.
Ekonomiškiausi yra standartiniai juodojo metalo turėklai. Priklausomai nuo disponuojamo biudžeto, metalinės detalės yra dažomos prieš sumontavimą milteliniu būdu arba po sumontavimo specialiais metalui skirtais dažais. Miltelinis dažymas garantuoja tolygų paviršiaus padengimą dažais, yra ilgaamžiškesnis ir suteikia ilgalaikę apsaugą nuo korozijos.