Sumontuoti ir Pagaminti Laiptai

vidaus6

Sumontuoti ir Pagaminti Laiptai

Laiptai yra namo interjerą stipriai formuojantis elementas. Jų konstrukcija, forma, apdaila yra aptariama su kiekvienu užsakovu asmeniškai, atsižvelgiant į jo norus bei patariant remiantis patirtimi. Mūsų laiptų nuotraukų galerija rasite žemiau šiame puslapyje.

Kaina priklauso nuo laiptų tipo, naudojamos medienos, turėklų kiekio ir stiliaus, laiptų dydžio. Kaina susideda iš pačių laiptų kainos + porankių kainos + papildomos detalės, jei reikia.

Laiptų kainos

Laiptai gali būti įvairios formos ir konstrukcijos, įvairių tipų:

atviri ( konstrukcija susideda iš sijų ir pakopų )
uždari ( konstrukcija susideda iš sijų, pakopų ir priešpakopių, kurios dedasi statmenai tarp pakopų )
su posūkiu ar posūkiais ( posūkiuose dedasi trikampinės pakopos )
ar aikštele ( iki aikštelės ir už aikštelės yra tiesūs laiptai)
kombinuoti ( dalis laiptų gali būti vienokio tipo, o kita dalis kitokio tipo )
ant išbetonuoto pagrindo (dedasi tik pakopos arba pakopos su priešpakopėmis )

Vieni labiau tinka ten, kur yra didelės erdvės, kitus galima sumontuoti ir keliuose kvadratiniuose metruose. Priklausomai nuo projekto ir laiptų stiliaus, pakopos gali būti montuojamos ant medinių laiptų sijų arba įleidžiamos į laiptų sijas iš šono. Galimas ir šių dviejų jungimo būdų kombinavimas, kelis pavyzdžius galite matyti žemiau esančioje mūsų laiptų nuotraukų galerijoje.

Laiptų gamybai naudojama dviejų rūšių džiovinta klijuota kietmedžių mediena:

uosis
ąžuolas

Galimi du laiptų karkaso tipai:

su medinėmis sijomis
su metalinėmis sijomis

Medis suteikia namams šiltumo, jaukumo, o laiptai su metalo elementais dera prie modernaus namų interjero. Laiptai su metaliniu karkasu yra apie 1000-1200 lt brangesni negu laiptai su mediniu karkasu.

Visais šiais klausimais kartu su užsakovu surasime abiem pusėm priimtiną sprendimą. Atvažiavę pas Jus, įvertinsime esamą situaciją, išmatuosime, suprojektuosime ir pagal suderintą su Jumis projektą pagaminsime laiptus išskirtinai Jums.

Dar truputis informacijos: mūsų laiptai gaminami iš mūsų pačių išsidžiovintos ąžuolo arba uosio medienos. Kad laiptai būtų ilgaamžiški ir kokybiški, nepatariame gaminti laiptų iš pušies ar kitos minkštos medienos. Pagaminti mediniai laiptai pagal Jūsų poreikį yra beicuojami, lakuojami ar alyvuojami, metalinės sijos dažomos, spalvos pasirenkamos iš plačios spalvų gamos. Daugumą laiptų elementų atsivežame jau išbaigtus, tad užsakovo erdvėje nebūna nei dažoma nei atliekami kiti erdvę teršiantys lakavimo ar beicavimo darbai. Pirmiausia pagaminę laiptus, juos sumontuojame pas save, patikrindami ar viskas atitinka matmenis, ar pagaminta konstrukcija yra patikima bei kokybiška ir tik tada jie yra tinkami montavimui pas užsakovą. Todėl atvykus montuoti laiptų sumažėja reikiamų atlikti darbų kiekis, mažiau taršos, o ir darbai atliekami žymiai greičiau – laiptų bei turėklų sumontavimas dažniausiai trunka 2 dienas.