Paslaugos

Image

Vidaus ir Lauko Laiptai

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Laiptai – vienas iš sudėtingesnių, tačiau interjere neabejotinai svarbių įrenginių. Šiandieninė medžiagų ir technologijų gausa leidžia rinktis priimtiniausią variantą pagal skonį ir žinoma kišenę. Gaminame ir montuojame vidaus ir lauko laiptus pagal individualius poreikius.

Angarai, Rampos ir Sandėliavimo patalpos

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Projektuojame ir montuojame rampas pagal invidualius poreikius. Turime sukaupę didelę patirtį metalo konstrukcijų srityje todėl patarsime ir pasiūlysime jums priimtiniausią sprendimą. Mūsų įmonės kvalifikuoti darbuotojai greitai ir kruopščiai atliks gamybos ar montavimo darbus. Montuojame įvarių dydžių angarus ir sandėliavimo patalpas.

Lauko Vartai ir Tvoros

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Montuojame ir gaminame įvariausio tipo vartus pagal invidualius poreikius. Skambinkite arba rašykite mums ir mes jums pateiksime priimtiniausią sprendimą.

Nerudijančio plieno ir juodo metalo turėklai

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Turėklų yra įvairiausių tipų. Mūsų įmonė speciaizuojasi montuojant ir gaminant nerūdijančio plieno ir dažyto juodojo metalo turėklus. Jie tinka tiek interjerui tiek eksterjerui. Turėklų gamybą pradedame nuo projekto parengimo. Siekiant palengvinti klientui šį darbą, siūlome pirmiausia apsižvalgyti mūsų galerijoje. Suderinus projektą, pasirašoma sutartis ir pradedami darbai. Darbų kaina, atsiskaitymo ir darbų atlikimo terminai yra derinami individualiai. Nerudijancio plieno turėklai gaminami ir montuojami visoje Lietuvoje.

Turėklai Neįgaliesiems

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Gaminame įvairiausių tipų metalinius turėklus bei pandusus, skirtus žmonėms su negalia. Esame įgyvendinę ne vieną projektą įvairiose Lietuvos vietose, įrengę įvairių tipų metalinius turėklus bei pandusus neįgaliesiems kituose Lietuvos miestuose prie daugiabučių namų ar visuomeninės paskirties pastatų.

Kiti Metalo darbai

Gaminamas - Montavimas - Projektavimas

Mūsų įmonė užsiima sudėtingų, nestandartinių, metalo konstrukcijų gamyba ir montavimu, o tai pat dirbame ir su nesudėtingomis metalo konstrukcijomis. Todėl mūsų pagrindiniai užsakovai – ūkininkai, mažos ir vidutinės įmonės, individualių gyvenamųjų namų savininkai. Kreipkitės į mus kadangi mes galime įgyvendinti įprastus bei nestandartinius užsakymus, atitinkančius norimus lūkesčius. Iniciatyvus kolektyvas kūrybingai ir lanksčiai įgyvendina net sudėtingiausius projektus. Įmonės požiūris į kokybės užtikrinimą neapsiriboja tik techninių reikalavimų išpildymu, bet nuolatiniu procesų ir technologijų tobulinimu siekiama nepriekaištingo produkto ar paslaugos.